Zakład Pogrzebowy Gdańsk Żabianka

Gdańsk Żabianka

Gdańsk Żabianka to uroczo brzmiąca dzielnica miasta, która mieści się nad Potokiem Oliwskim, a trasa od Żabianki do Sopotu zajmuje niecałe 20 minut spacerem. Bliskość do wszystkich ważnych punktów na mapie Trójmiasta oraz dobra komunikacja sprawiła, że również w tej dzielnicy powstał nowoczesny zakład pogrzebowy.

Wiele osób decyduje się na mieszkanie właśnie w tej dzielnicy, czego powodem jest bliskość zalewu, parku oraz dobrej komunikacji miejskiej. Dzięki której dojazd nad wodę, uczelnię lub do najbliższego centrum handlowego nie przekracza 20 minut. W Żabiance znajduje się wszystko to, czego potrzebuje każda dusza. Od sklepów i bibliotek, aż po siłownie, parki, kościoły oraz zakłady pogrzebowe. W tym zakład pogrzebowy Lilia z biurem przy ulicy Gospody 2A. 

W dzielnicy Żabianka znajdują się obiekty: 

  • Kościół pw. Matki Bożej Fatimskiej, 
  • Kościół pw. Chrystusa Odkupiciela, 
  • Oddział NBP, 
  • Wyższa Szkoła zarządzania w Gdańsku, 
  • Przystanek SKM Żabianka – AWFiS,
  • Zakład Pogrzebowy Lilia w Gdańsk Żabianka
  • Biblioteka Miejska WMBP.

Usługi pogrzebowe Gdańsk Żabianka

Usługi pogrzebowe kierowane są do mieszkańców Żabianki oraz okolic. Zakład pogrzebowy Lilia w Gdańsk Żabianka organizuje pogrzeby na wszystkich cmentarzach w takich miastach jak: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pruszcz Gdański, Rumia, Ostaszewo, Kolbudy, Straszyn, Leźno, Pszczółki, Łęgowo, Pręgowo, Przywidz, Trąbki Wielkie.

Gdańsk Żabianka Zakład Pogrzebowy

Całodobowy transport Gdańsk Żabianka

Pracownicy przykładają bardzo dużą wagę do tego, aby wykonywać na najwyższym poziomie usługi pogrzebowe. Doświadczony pracownik jest do dyspozycji przez całą dobę pod numerem 888-550-860, gotowy do wysłania pracowników, którzy przetransportują ciało do chłodni. Następnie – na prośbę klienta – pracownik zakładu pogrzebowego Lilia udziela informacji dotyczących dalszych postępowań i wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Jeśli rodzina osobiście nie może wyrobić akt zgonu w USC, pracownik zakładu Lilia w Żabiance może wykonać taką czynność za swojego klienta. 

Organizacja ceremonii przez zakład pogrzebowy Gdańsk Żabianka

Kiedy USC wyda akt zgonu, można rozpocząć organizację ostatniej ceremonii pożegnania. Rodzina przedstawia swoje oczekiwania dotyczące rodzaju ceremonii. A więc czy ma być to pogrzeb tradycyjny, urnowy, świecki lub z udziałem osoby duchownej. Następnie pomaga  w wyborze trumny lub urny, pozostałych akcesoriów żałobnych oraz odpowiedniej oprawy. Rodzina przedstawia więc tylko swoje oczekiwania, a pracownicy zakładu zamieniają prośby w godny pogrzeb. 

Kompleksowy zakład pogrzebowy Gdańsk Żabianka

Ciało drugiego człowieka zostaje poddane zabiegowi tanatokosmetyki, następnie – jeśli rodzina wyrazi taką wolę – zostaje wystawione w kaplicy. Po mszy lub pożegnaniu w kaplicy rodzina i zebrane osoby na pogrzebie mogą zostać przetransportowane na cmentarz, gdzie odbędzie się ceremonia ostatniego pożegnania. 

Pracownicy zakładu pogrzebowego Lilia wykonują również usługi kamieniarskie oraz usługę ekshumacyjną. Aby otrzymać więcej informacji, warto odwiedzić oficjalną stronę zakładu pogrzebowego Lilia. 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych zakładów pogrzebowych w województwie pomorskim.

3.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lokalne informacje

Świetna lokalizacja tego miejsca. Wszyscy wychodzący z Ergo Areny przechodzą obok biura zakładu pogrzebowego.

artykuły z trójmiasta

Na tym trójmiejskim serwisie są opublikowane artykuły dotyczące branży funeralnej w Trójmieście.

Jarosław

Zapraszam na strone zakładu pogrzebowego Credo

- zapraszam na funer.com.pl

Dobra firma pogrzebowa z Gdańska – zapraszam na funer

polecam firmę

Jesteśmy z Gdańska z Ujeściska i polecam firmę pogrzebową Róża. Zrobili bardzo ładną ceremonię.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x