Wybór zakładu pogrzebowego w Warszawie

W aglomeracji warszawskiej co rok umiera prawie 20 tysięcy mieszkańców. Każdy zgon, to wielka tragedia dla bliskich i ogromne wyzwanie jeśli chodzi o organizację pogrzebu. Przejście przez procedury urzędowe, wybór miejsca i rodzaju ceremonii, zgranie wszystkich terminów, kwiaty, nekrologi, transport – to za dużo, szczególnie dla osób pogrążonych w rozpaczy – zupełnie bezradnych w obliczu nieszczęścia. W takiej sytuacji ważne jest wybranie zakładu pogrzebowego świadczącego usługi pogrzebowe na wysokim poziomie, rzetelnego i sprawdzonego.

Nekropolie w Warszawie

Pierwszą decyzją musi być wybór miejsca pochówku. Warszawa dysponuje wieloma czynnymi cmentarzami. Począwszy od dzielnicy Żoliborz, gdzie jest Panteon Warszawy, czyli Powązki Stare i Wojskowe, poprzez Wolę z Cmentarzem Wolskim katolickim oraz Cmentarzem Ewangelicko – Augsburskim, aż do Bielan z Wólką Węglową, czyli zajmującym obszar 143 ha Cmentarzem Północnym. Warto również wspomnieć o jednej z największych nekropolii Europy – Cmentarzu Bródnowskim, gdzie miejsce spoczynku znalazło już ponad 1200 tys. osób oraz o najnowsza nekropolii Warszawy, którą jest Cmentarz Południowy w Antoninowie w gminie Piaseczno. Wiele rodzin decyduje się również na ostatnie pożegnanie bliskich na Cmentarzu Wilanowskim.

Jak wybrać zakład pogrzebowy?

Choć wszyscy się śmierci spodziewamy, to za życia nie zamawiamy i nie wykupujemy usług pogrzebowych. To obowiązek bliskich, a z praktyki wiadomo, że wypełnienie tegoż obowiązku do łatwych nie należy. Chyba, że rodzina znajdzie zakład pogrzebowy, który ma w swojej ofercie kompleksowe usługi pogrzebowe i wykonuje je zgodnie z najwyższymi standardamio bowiązującymi w branży funeralnej.

Na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz w jej okolicach doskonałą opinię mają zakład pogrzebowy „Tren” oraz firma „Nekropolis”. Organizatorzy pochówków wchodząc na stronę tren.com.pl lub nekropolis.com.pl mogą skorzystać z całodobowych telefonicznych numerów kontaktowych pogotowia funeralnego. Doświadczeni, dyskretni, pełni empatii, a nade wszystko w pełni profesjonalni pracownicy zakładów zajmą się wszystkim – od urzędowych spraw, aż do organizacji ceremonii ze wszystkimi, najdrobniejszymi szczegółami, które są ważne do nadania ceremonii szczególnego charakteru uroczystości podniosłej, która jest manifestem miłości, szacunku i przywiązania do Zmarłego.

Wybierając zakład „Tren” lub „Nekropolis” można uniknąć wielu stresujących sytuacji, zaoszczędzić czas i pieniądze. Kumulacja usług sprzyja klientom – wystarczy jeden telefon, jednorazowa wizyta w firmie, aby sprawy związane z organizację pogrzebu, wyborem miejsca, transportem zagranicznym, opieką nad grobem czy ekshumacją załatwić szybko i bez problemów.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
znalazłem serwis

Ale numer, ja zmalałem cały serwis na temat tych dwóch firm, niezłe to musza być naprawdę dobre zakłady pogrzebowe skoro na tylu serwisach o nich mówią.

Dobry zakład pogrzebowy

Co do zakładu pogrzebowego Nekropolis mogę się zgodzić. Polecany u mnie w rodzinie. Ma bardzo dobrą renomę w Wawie

2
0
Would love your thoughts, please comment.x