Portal branży funeralnej podbija serca użytkowników – Mementis.com.pl

Od blisko dwóch dekad firma Brainbox wspiera rozwój branży funeralnej w Polsce. W liczne działania realizowane przez Brainbox dokładnie 1 listopada 2021r. wpisała się premiera najnowszego projektu firmy.

Mementis.com.pl, bo taką nazwę nosi nowoczesna platforma stworzona przez Brainbox, to nowa odsłona marki, znanej już wielu osobom związanym z branżą pogrzebową, wcześniej kojarzonej z siecią zakładów pogrzebowych.

Portal pogrzebowy PREMIUM

Specjaliści z firmy Brainbox, wykorzystując swoje ogromne doświadczenie w marketingu i promocji, postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom firm aktywnie działających w branży pogrzebowej, funeralnej, cmentarnej, a także w innych pokrewnych dziedzinach, służących przygotowaniu ceremonii pogrzebowych. W wyniku realizacji tej myśli, owa nazwa zyskała nowy impuls i przerodziła się w pierwszy w Polsce portal branży pogrzebowej i funeralnej klasy Premium.

Podczas tworzenia nowej odsłony portalu Mementis.com.pl wykorzystane zostały autorskie rozwiązania, działające już z powodzeniem między innymi w projekcie Funer.com.pl – takie jak moduł opinii, ale także wzbogacono serwis o wiele nowinek technologicznych.

W myśl idei premium została przyjęta zasada wyłączności, to jest – jedna firma = jedno miasto, z wykluczeniem Warszawy, gdzie wyłączność obowiązuje z podziałem na dzielnice. Pozwala to na wyróżnienie najlepszych firm działających w branży, cieszących się nieskazitelną opinią klientów.

Każda z prezentacji składa się z obszernej treści. Aby ułatwić wszystkim możliwość zapoznania się z informacjami o firmie, serwis został wyposażony w nowoczesny moduł umożliwiający powiększanie lub zmniejszanie treści. Rozwiązanie to powstało w trosce o wszystkie osoby borykające się z problemami ze wzrokiem.

Ale to nie jedyne rozwiązanie dla osób z różnymi trudnościami. Z pomocą w przekazywaniu informacji oraz danych kontaktowych przychodzi spikerka, która w filmie prezentuje najważniejsze szczegóły dotyczące każdej z prezentowanych firm.

Prezentacje wzbogacone zostały także o specjalne miejsce na media społecznościowe oraz bezpośrednie linki do stron internetowych firm.

W związku ze zbliżającymi się pierwszymi urodzinami portalu pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie, a jednocześnie zaprosić do współpracy wszystkich tych, którzy wspólnie z nami chcą nieść pomoc wszystkim pogrążonym w żalu i żałobie.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Informacje o organizacji pogrzebów

Zapraszam na stronę w której opisujemy różne scenariusze, które powtarzają się podczas organizacji pogrzebów.

Paweł z Radomia

Podoba mi się ten serwis Mementis, świetna robota.

serwis domów pogrzebowych

Tu tez są promowane Domy pogrzebowe – bardzo fajne miejsce

3
0
Would love your thoughts, please comment.x