Usługi pogrzebowe w stolicy

Warszawa – serce kraju, największe skupisko ludności codziennie żegna na swoich cmentarzach dziesiątki mieszkańców, którzy zakończyli ziemską wędrówkę. Dla rodzin to czas wielkiej próby – nie tylko trzeba poradzić sobie z emocjami, jakie towarzyszą odejściu bliskich, ale także należy wypełnić obowiązek moralny, jakim jest zorganizowanie godnego pochówku. W tym celu ważne jest, aby znaleźć dobry zakład pogrzebowy, który oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe realizowane w oparciu o najwyższe standardy.

usługi pogrzebowe

Warszawa – nekropolie

Każda dzielnica miasta ma co najmniej jedną czynną nekropolię oraz cmentarze zabytkowe. Polacy znają Powązki – ten najsłynniejszy cmentarz jest miejscem spoczynku wybitnych, zasłużonych dla kraju i Warszawy obywateli. Na starych Powązkach znajdują się bezcenne pamiątki architektury cmentarnej – grobowce, których ratowaniem zajmuje się specjalnie do tego celu powołane stowarzyszenie. Na Powązkach Wojskowych odbywają się pogrzeby zasłużonych polityków, artystów, naukowców, sportowców, działaczy samorządowych. Stare Powązki są cmentarzem wciąż czynnym – pochówków dokonuje się w grobach rodzinnych oraz na miejscach wcześniej wykupionych.

Bardzo znanym jest także cmentarz bródnowski. Swoją sławę zawdzięcza zarówno historii – są tu groby wielu zasłużonych warszawiaków oraz wielkości (Bródno pod względem ilości mogił zalicza się do największych nekropolii w Europie). Najwięcej pogrzebów organizuje się obecnie na cmentarzu na Wólce Węglowej, czyli na Cmentarzu Północnym.

Usługi pogrzebowe w Warszawie

Usługi pogrzebowe Warszawa – który zakład pogrzebowy wybrać?

Wybór zakładu świadczącego usługi pogrzebowe nie jest łatwy. Trudność wynika zarówno z tragicznych okoliczności oraz z faktu, że mało kto ma rozeznanie w jakości świadczonych usług pogrzebowych. Za życia niewielu z nas planuje własny pogrzeb i przegląda oferty firm funeralnych. Bliscy, którzy muszą to zrobić stają przed ogromnym wyborem – który z setek działających w Warszawie zakładów jest najlepszy?

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zakład usług pogrzebowych na Bródnie

Tu są opisane zakłady pogrzebowe na Warszawskim Bródnie – i jest tez firma Madar o której piszecie, polecam.

Pogrzeb na komunalnym północnym - Bielany

Polecam firmę Nekropolis, nasz pogrzeb był na cmentarzu komunalnym Północnym tym na bielanach i braliśmy zakład pogrzebowy z Bielan – podaje link poniżej

zapraszam na stronę zakladwaw.pl

Kliknij i przejdź na strone o zakładach pogrzebowych z Warszawy

3
0
Would love your thoughts, please comment.x