Strona internetowa która pomaga mieszkańcom Warszawy

Im człowiek jest starszy tym jego czas szybciej płynie – mówimy tak często, gdy w natłoku obowiązków ulatują nam godziny, dni, miesiące i lata. Często nie zdajemy sobie sprawy cofając się myślami wstecz – kiedy straciliśmy świadomość upływającego czasu. Podobno życie w Warszawie – jak przystało na stolicę – pędzi najszybciej. Tym większy szok czeka nas gdy dowiemy się, że odeszła ukochana przez nas osoba. Emocje, stres, i smutek utrudniają racjonalne myślenie u niemal każdego – ograniczając zdolności poznawcze, analizy, chęci do działania i racjonalnego postępowania.

Nowoczesny serwis funeralny

W celu pomocy Warszawskim rodzinom w odnalezieniu uczciwego przedsiębiorcy świadczącego usługi organizacji pogrzebu powstała – Pierwsza Polska Platforma Funeralna – FUNER.com.pl. Funer usługi pogrzebowe. Jest to w miejsce w którym redakcja działająca w branży funeralnej od 13 lat i prowadząca serwis uslugipogrzebowe.com.pl postanowiła zebrać uczciwych i doświadczonych przedsiębiorców pogrzebowych ze stolicy i przyporządkować ich konkretnym dzielnicom. Każdy użytkownik dysponuje naniesionymi na mapę stolicy punktami dzięki czemu z łatwością wybierzemy z pośród najbliższych naszemu miejscu zamieszkania. Zadbano, aby były to propozycje uwzględniające przede wszystkim mieszkańców dzielnic Włochy, Wola, Ochota, Mokotów, Ursynów, Bemowo, Żolibórz, Tarchomin, Bielany, Śródmieście, Powiśle, Praga Południe, Praga Północ, Bródno, Targówek, Grochów, Rembertów. Podział nie jest dokładnym odwzorowaniem podziału administracyjnego miasta ze względu na fakt, że kluczowym było oddanie mapy usług pogrzebowych w Warszawie. Zakłady pogrzebowe w Warszawie mieszczą się głownie w pobliżu cmentarzy, szpitali, kościołów, kaplic i urzędów takich jak Urząd Stanu Cywilnego czy ZUS.

Oferta usług pogrzebowych w Warszawie przedstawiona jest w taki sposób, że każda z rodzin będzie miała możliwość wybrania oferty tańszej – opartej na jawnym cenniku prezentowanym w biurze zakładu, oraz firmach dysponujących prestiżowym sprzętem i bardzo nowoczesnym zapleczem. Najlepsze z pośród prezentowanych domów pogrzebowych dysponują nowymi karawanami marki Mercedes i Jaguar i umożliwiają organizację pogrzebów osób o wysokim statusie majątkowym lub znanych tzw. VIP. Wszystkie prezentowane firmy to trzon branży funeralnej w Warszawie – bez przypadkowych podmiotów. Rodziny korzystające z przeglądu usług pogrzebowych w Warszawie, muszą pamiętać, że wieloletnia działalność i zdobyte doświadczenie to najważniejsze atuty gwarantujące odpowiednio godny przebieg ceremonii pogrzebowej. Kluczowym jest wybór zakładu pogrzebowego, który działa sprawnie i uczciwie a nie skupianie się na tańszej o kilkaset złotych ofercie.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iro0
Iro0

Korzystałem funera.com.pl i muszę przyznać że to świetna platforma.

madziA_88
madziA_88
Reply to  Iro0

Mieszkam w Warszawie i też dzięki Funerowi znalazłem bardzo dobry zakład.

Śmiało polecam.. Zaoszczędzi Wam wiele czasu

Maciek

Polecam Dom Pogrzebowy Memento Mori jeśli szukacie dobrego zakładu organizujacego pogrzeby w Warszawie

Pozdrawiam

Nowoczesny Serwis

Witam,
mi się trochę bardziej podoba ten portal jest chyba trochę nowocześniejszy, chociaż informacje są zawarte bardzo podobne.

Informacje o zakładach pogrzebowych

Ja z kolei znalazłem coś takiego w sieci – to chyba tej samej firmy bo bardzo podobne. https://gieldapogrzebowa.pl/

Tomasz

a mi się podoba ten warszawski serwis – ktoś to wymyślił bardzo ciekawie.

Serwis funeralny - Mokotów

Witam, zgodzę się z Wami że to Ciekawe strony, a czy ktoś widział tą stronę? To jakiś zakład pogrzebowy z Mokotowa, bardzo podobają mi się opisy i zdjęcia- polecam !

Marta

Bardzo przydatna strona!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x