Zakład pogrzebowy Patora – poznaj ofertę

pogrzeby zgierz

Pogrzeb to bardzo trudny i ciężki czas dla całej rodziny. Dlatego dobrze jest wybrać taką firmę pogrzebową, która pomoże nam we wszystkich dokumentach.

Czemu warto wybrać zakład pogrzebowy Patora w Zgierzu?

Przede wszystkim dlatego, że pracują w tym zakładzie profesjonaliści. Dodatkowo także usługi pogrzebowe Zgierz są bardzo rozległe, przez co każdy klient znajdzie w naszej firmie wszystko, to co jest potrzebne. Oferujemy między innymi własną salę pożegnań, co jest bardzo ważne dla całej najbliższej rodziny. Można również u nas zamówić różny typ pogrzebu. Jest u nas możliwość wyboru pogrzebu świeckiego, tradycyjnego czy nawet też kremacji. Nasi pracownicy pomagają we wszystkich dokumentach, które trzeba wypełnić przed pogrzebem. Z niezwykłą starannością przygotowujemy także osobą zmarłą do pogrzebu tak, by została ona pochowana z najwyższą godnością. Możemy zapewnić również oprawę muzyczną czy fotograficzną.

Czy jest możliwość poinformowania dalszych znajomych online o śmierci zmarłego?

W dobie dzisiejszych czasów, kiedy większość osób korzysta z Internetu, możemy zaproponować Państwu nekrolog online. Dzięki temu osoby, które były związane w różnym stopniu z osobą zmarłą, a mieszkają w innym województwie lub poza granicami Polski, będą mogły odczytać tę przykrą informację w Internecie. W takim nekrologu podane jest imię i nazwisko osoby zmarłej. Jest również wiek i data pogrzebu. Dzięki czemu osoby, które mieszkają daleko, będą miały czas na to, by przyjechać na pogrzeb. Co ważne każdy taki internetowy nekrolog można udostępnić nie tylko przez media społecznościowe, ale także przez SMS. Warto też dodać, że taki nekrolog online jest darmowym i niesamowitym upamiętnieniem osoby zmarłej.

Pochówek dzieci oraz dzieci nienarodzonych i utraconych

Dla rodziców jest to ogromne przeżycie, gdy muszą pochować swoje dzieci. Dlatego też nasz zakład pogrzebowy chce pomóc w tym, by to niewątpliwie najgorsze wydarzenie odbyło się jednocześnie z największym szacunkiem dla zmarłego dziecka, jak i rodziny. Wspieramy Państwa na każdym etapie tej jakże przykrej sytuacji. Pomożemy we wszelkich dokumentach i przygotowaniach. Pochówek dzieci można zrobić w małej trumience lub po kremacji w urnie.

W jakich godzinach działa zakład pogrzebowy Patora?

Śmierć może spotkać każdego z nas o różnej porze dnia i nocy. Dlatego też nasz zakład jest otwarte oficjalnie od poniedziałku do piątku w godzinach od dziewiątej do siedemnastej. Jednak ze względu na to, że śmierć najbliższych może stać się również w nocy, to jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji. Wystarczy tylko zadzwonić pod numer telefonu, który jest podany na naszej stronie internetowej. Warto też skorzystać z adresu mailowego, który również jest podany na stronie lub z formularza kontaktowego.

Zakład pogrzebowy Patora: https://pogrzebypatora.pl/

Dzięki temu, że nasi pracownicy są tak profesjonalni i do każdego pogrzebu podchodzą bardzo indywidualnie, to warto korzystać z usług naszego zakładu. W tym jakże trudnym czasie dla Państwa staramy się o to, by osoba zmarła była pochowana z największym szacunkiem.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
firma pogrzebowa Dolata

Polecam tą firmę, u ans w miejscowości Pan zorganizował pogrzeb o 30 % taniej niż chciała konkurencja – dobrze że są tacy uczciwi przedsiębiorcy.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x