Dom Pogrzebowy w Żurominie

Dom pogrzebowy Karczewski z Żuromina w województwie mazowieckim, specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z organizacją pogrzebu, tak aby pomóc rodzinie w tych trudnych chwilach.

W Domu Pogrzebowym Karczewski Żuromin dbamy o każdy szczegół związany z ceremonią pogrzebową. Oferujemy wsparcie w organizacji pogrzebu tradycyjnego, kremacji oraz każdego wyznania. Zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów, aby ceremonia pogrzebowa była wyjątkowa i godna.

Zapewniamy również szeroki zakres usług związanych z przygotowaniem zmarłego do ceremonii pogrzebowej, w tym tanatokosmetykę. Nasza firma oferuje także usługi florystyczne. Warto również zaznaczyć, że posiadamy własną kwiaciarnię, zlokalizowaną przy ulicy Wetmańskiego 

Ponadto oferujemy także usługi związane z przewozem zmarłych na terenie kraju oraz zagranicy. Nasza firma zapewnia profesjonalne usługi transportowe, takie jak przewóz zwłok eleganckimi karawanami, a także kompleksowe formalności związane z przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do przewozu.

Całodobowy Dom Pogrzebowy Żuromin

Nasza firma pogrzebowa z Żuromina działa w sposób profesjonalny, dbając o każdy szczegół związany z organizacją ceremonii pogrzebowej. Zawsze staramy się pomóc rodzinie w tych trudnych chwilach, oferując wsparcie, troskę i empatię. Jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, tak aby pomóc w każdej sytuacji.

W Domu Pogrzebowym Karczewski z Żuromina, oferujemy profesjonalne, kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki naszej wieloletniej obecności na rynku, mamy ogromne doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych i zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Adresy Domów pogrzebowych w Żurominie

Plac Wolności 19, 09-300 Żuromin

Lidzbarska 39, 09-300 Żuromin

biuro@karczewskipogrzeby.pl

+48 508 262 767 (24/7)

+23 657 30 72 (24/7)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x