Memorial Zakład pogrzebowy Praga Południe, Praga Północ

Jedną z najstarszych prywatnych firm pogrzebowych w Warszawie jest Memorial. Jego historia sięga 1988 roku kiedy to młody przedsiębiorca z wielkimi planami – Pan Piotr Królak, przy wsparciu rodziny otworzył zakład pogrzebowy Memorial przy ulicy Grenadierów 36. Od tego czasu biuro mieszczące się naprzeciwko Szpitala Grochowskiego im. dr med. Rafała Masztaka nieprzerwanie niesie pomoc mieszkańcom Pragi Północ i Południe. Po altach działalności można śmiało stwierdzić, że jego ambitne plany udało się zrealizować.

Usługi pogrzebowe na terenie Pragi Północ i Południe
dzielnica warszawy – praga północ, południe

Zakład usług pogrzebowych Memorial na Pradze to od chwili powstania ( już 31 lat ) działania nastawione na nieustanny rozwój. Ciągła nauka i inwestowanie w zaplecze firmy sprawiły, że dziś zakład może poszczycić się aż 3 biurami, własną kaplicą pożegnań, bogatym asortymentem trumien i urn oraz eleganckimi karawanami na czele z nowym Mercedesem W213 klasy E.

Cena Pogrzebu Warszawa Praga

Ceny pogrzebu na Pradze kształtują się w sposób bardzo zróżnicowany. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj ceremonii i jak bardzo wystawną jej formę wybierze rodzina. Nawet najtańszy pogrzeb jest zawsze zorganizowany w taki sposób aby rodzina i uczestnicy pogrzebu odczuli szacunek jaki jest okazany zarówno im jak i zmarłemu. Pracownicy domu pogrzebowego to stała kadra która zdobywała doświadczenie wraz z latami przepracowanymi w firmie i obecnie żadna sytuacji nie jest ich w stanie zaskoczyć. Rodziny maja więc pewność, że są to dobrze przeznaczone i wydane pieniądze.

Warszawa Praga Północ, Południe - zakłady pogrzebowe

Na atrakcyjną cenę pogrzebu ma również wpływ fakt starannego doboru oferowanych trumien i urn których wybór jest zawsze jednym z kluczowych. Trumny sprowadzane są bezpośrednio od polskiego producenta z małopolski. Dzięki wieloletniej i stabilnej współpracy z producentami, uniknięto wielokrotnego nakładania marży a ceny trumien i urn są niższe niż u konkurencji.

Całodobowa pomoc – Warszawa prawobrzeżna

Trzy biura rozlokowane na terenie prawobrzeżnej Warszawy, i całodobowe dyżury gwarantują natychmiastową eksportację. Zakład usług pogrzebowych odbiera ciała z domów, hospicjów, szpitali i prosektoriów przez całą dobę. Sprawne działanie charakteryzuje również wykonanie zleceń związanych z transportem zmarłych z zagranicy do Warszawy oraz ekshumacje. Tak długa obecność na rynku sprawiła, że właściciel jest znanym przedsiębiorcą posiadającym szerokie kontakty w branży funeralnej. Ułatwia mu to wszelkie działania nawet te związane z sytuacjami niestandardowymi nie tylko w Warszawie ale i w kraju oraz poza jego granicami. Wszyscy mieszkańcy Pragi południe i Pragi północ, zwłaszcza rodziny pogrążone w żałobie mogą liczyć na wsparcie zakładu pogrzebowego Memorial.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jackowski34
Jackowski34

Jak zawsze merytoryczny artykuł.

tu znalazłem dobry zakład

Ja znalazłem dobrą firmę tutaj i polecam ta stronę.

polecam Cerber z Warszawy

Witam, ja polecam firmę Cerber – biuro na Włochach koło parafii. Pogrzeb naprawdę klasa i cena samego pogrzebu w kwocie zasiłku – mają teraz jakiś jubileusz!

zapraszam do kwiaciarni w Warszawie

Witam, zapraszam do mojej kwiaciarni i w Warszawie. Piękne wieńce i wiązanki pogrzebowe w dobrej cenie.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x