Usługi pogrzebowe Wodzisław Śląski

Usługi pogrzebowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski leży nad rzeką Lesznica w województwie śląskim. Powierzchnia miasta wynosi 49,51 km², a liczba mieszkańców przekracza 47 tysięcy osób. W mieście Wodzisław Śląski oferowane są kompleksowe usługi pogrzebowe przez zakład STYX. 

Zakład pogrzebowy STYX to rodzinna firma, która od pokoleń przekazuje sobie doświadczenie. Dzięki połączeniu doświadczenia starszego pokolenia oraz energii i zaangażowaniu młodszych członków zakładu pogrzebowego STYX – wszystkie usługi przeprowadzane są wzorowo. 

Wodzisław Śląski – mobilne biuro

Biuro zakładu pogrzebowego mieści się w oddalonym o 8 km mieście Chwałowice. Pracownicy zakładu pogrzebowego STYX zdają sobie jednak sprawę, że z wielu powodów – nie każda Rodzina może osobiście udać się do biura. Dlatego zakład pogrzebowy STYX w mieście Wodzisław Śląski posiada w swojej ofercie usługę mobilnego biura. Niezależnie od miejsca pracownik może pojawić się w umówionym miejscu, aby ustalić wszelkie szczegóły organizacyjne. 

Każdy pracownik posiada ze sobą wszelkie dokumenty i formularze niezbędne do podjęcia kluczowych decyzji. Dzięki temu wizyta zarówno w biurze stacjonarnym, jak i poprzez mobilne biuro, zawsze przebiegają kompleksowo. 

Cmentarz Wodzisław Śląski

Zakład pogrzebowy STYX organizuje ceremonie pogrzebowe na terenie wszystkich cmentarzy komunalnych w mieście Wodzisław Śląski przy ulicy:  

  • Bogumińskiej,
  • Pszowskiej,
  • Wałowej. 

Usługi pogrzebowe Wodzisław Śląski

Zakład pogrzebowy oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie miasta Wodzisław Śląski. W tym: 

  • pogrzeby tradycyjne,
  • pogrzeby świeckie, 
  • kremacja, 
  • ekshumacja, 
  • całodobowy transport zmarłych. 

Więcej informacji na temat zakładu pogrzebowego dostępnych jest na stronie internetowej zakładu.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
strona firmy

Witam, tu jest chyba strona internetowa tej firmy o której piszecie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x