Zakład pogrzebowy Animus, całodobowa pomoc mieszkańcom Grudziądza

Całodobowe usługi pogrzebowe Grudziądz

Zakład pogrzebowy mieszczący się w Grudziądzu przy ulicy Wybickiego 44 to jedna z popularniejszych firm zajmujących się organizacją pogrzebów tradycyjnych i kremacji w regionie. Jego siedziba jest dobrze znana mieszkańcom Grudziądza. Odnajdziemy go dokładnie naprzeciw ZUS w Grudziądzu, nieco schowany w podwórzu w miejscu, gdzie dawniej była kręgielnia. Przez kilka lat działalności firma zdobyła tak cenne doświadczenie zarówno w organizacji pogrzebów świeckich, jak i wyznaniowych. Kremacje organizowane są w przystępnych dla rodzin kwotach i terminach. W samym biurze czeka na rodziny bogaty wybór urn drewnianych, kamiennych, ceramicznych i metalowych oraz trumien sosnowych i dębowych.

Animus Grudziądz: zakład pogrzebowy

Do niewątpliwych zalet zakładu pogrzebowego zaliczyć należny posiadanie własnej chłodni, kaplicy pożegnalnej, kwiaciarni, która gwarantuje tańsze niż u konkurencji wiązanki i wieńce. Dodatkowo dom pogrzebowy w Grudziądzu dysponuje salą konsolacyjną oraz własnym zapleczem gastronomicznym, dzięki czemu rodziny otrzymają kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu w Grudziądzu i jego okolicach.

Co wyróżnia zakład pogrzebowy Animus ?

Dom Pogrzebowy Animus to propozycja dla rodzin, które nie chcą być skazane na przykre niespodzianki związane z pojawieniem się dodatkowych kosztów czy też braku dbałości o detale ceremonii. W biurze zakładu pogrzebowego w Grudziądzu każdy otrzymuje transparentną informację związaną z ceną dostępnych opcji i akcesoriów. Ceremonie przygotowane są w oparciu o eleganckie karawany, namioty i windę do trumien. Firma oferuję nieodpłatną pomoc w dopełnieniu formalności urzędowych związanych min. z aktem zgonu oraz wypłaca zasiłki pogrzebowe. Możliwość zamówienia wiązanek i wieńców we własnej kwiaciarni oraz organizacja stypy to dodatkowe atuty, których nie ma nikt w okolicy. Na stronie internetowej firmy odnajdziemy dokładny opis oferowanych usług, zdjęcia oraz liczne opinie, które firma zdobyła przez lata swojej działalności na grudziądzkim rynku usług pogrzebowych. Te wszystkie czynniki bez wątpienia wpływają na popularność zakładu pogrzebowego Animus w Grudziądzu.

4.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x