Rodzinna firma – zakład pogrzebowy z Lublina

W Lublinie od lat pomoc mieszkańcom w żałobie niesie zakład pogrzebowy Eden, prowadzony przez Państwo Magdalenę i Dariusza Dębal. Nazwa – EDEN, którą nosi firma funeralna, kojarzyć się może ze słynnym symbolem rajskiego ogrodu, odnoszącego się również do stanu idealnego, harmonii i szczęścia. Jak wiadomo, wciąż w wielu kulturach i tradycjach religijnych Eden jest postrzegany jako miejsce doskonałości, do którego ludzkość dąży. Doskonale działa również zakład pogrzebowy z Lublina, z pełnym profesjonalizmem obsługując rodziny w potrzebie. Otwarci na potrzeby mieszkańców miasta i okolic, organizują pogrzeby różnych wyznań, w tym również świeckie z mistrzem ceremonii. Gotowi są także na przygotowanie ceremonii z kremacją.

Eden Lublin

Zakład pogrzebowy w Lublinie zawsze w gotowości, aby nieść pomoc rodzinom

Przez cały tydzień i  dobę pracownicy służą wsparciem w nagłych i niespodziewanych sytuacjach. Pod dwoma całodobowymi numerami telefonu, jakimi są: 81 747 11 21 oraz 501 765 844, pracownicy zakładu pogrzebowego zakładu pogrzebowego Eden przy ul. Biernackiego 10, przyjmują zlecenia na transport osób zmarłych do chłodni z każdego miejsca, w którym mógł nastąpić zgon. Przewóz ciała może zostać zrealizowany na terenie Polski, jak i poza granicami kraju. W imieniu rodzin personel dopełnia wszelkich formalności w takich miejscach jak urzędy, starostwa, sanepid czy na granicach państwa. Ciało zmarłego transportowane jest zawsze specjalistycznym, przystosowanym i dedykowanym do tego rodzaju przewozu karawanem.

Zakład pogrzebowy z Lublina zorganizuje wzruszające ceremonie pożegnalne

Każdy człowiek jest wyjątkowy i każdego też należy tak traktować. Rodziny zmarłego mogą mieć najróżniejsze potrzeby i życzenia. Każda prośba zostaje szczegółowo omawiana z pracownikiem zakładu pogrzebowego Eden, który również służy fachowym doradztwem. Bliskim zmarłego prezentowany jest szeroki wybór trumien oraz urn wykonanych z różnych materiałów i dostępnych w sporej gamie kolorystycznej. To samo tyczy się bogatej oferty florystycznej. Bukiety, wieńce czy wiązanki mogą być wykonane indywidualnie na specjalne życzenie klienta. 

Pełną ofertę Zakładu Pogrzebowego EDEN  znajdą Państwo pod adresem: www.edenpogrzeby.pl

Dane kontaktowe: 

Adres: ul. Biernackiego 10,

20-089 Lublin

Całodobowe numery tel.: 81 747 11 21/ 501 765 844

Adres e-mail: edenlublin@onet.pl

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x