Zakład pogrzebowy z Gdańska realizuje całodobowy transporty zmarłych

Usługi pogrzebowe Gdańsk

Odejście bliskiej osoby może nadejść niespodziewanie, a związane z tym emocje nie tylko utrudniają wykonywanie czynności dnia codziennego, ale również mogą pozbawić człowieka sił na zorganizowanie ceremonii pogrzebowej. Z uwagi na ten trudny okres, zakład pogrzebowy Róża z Gdańska z empatią wesprze każdą osobę pogrążoną w żałobie. Fachowe doradztwo oraz otwartość na potrzeby rodzin, umożliwiają profesjonalne przygotowanie prawdziwie godnej uroczystości pożegnalnej. Kompetentni pracownicy służą pomocą całodobowo pod numerem telefonu 570 205 550 także w kwestii przewozu zmarłych. Dyżurny personel przyjmie zlecenie na odbiór ciała z domu, szpitala czy hospicjum z transportem do chłodni.

Firma Róża wie jak transport zmarłych jest niezwykle ważnym i wrażliwym aspektem procesu pogrzebowego. Wymaga on bowiem przestrzegania ściśle określonych procedur i standardów. Rodziny dotknięte stratą, bywają przerażone wizją sprowadzenia bliskiej osoby z zagranicy do rodzinnego kraju. W tej sferze firma funeralna również dba o cały proces kompleksowo. Sprawnie dopełnia wszelkich niezbędnych formalności w imieniu rodzin, aby możliwie jak najbardziej odciążyć je z tego obowiązku. Z zachowaniem najwyższego szacunku dla zmarłego, przestrzegają dokładnie ustanowionych przepisów. 

Zakład pogrzebowy Gdańsk

Najwyższa jakość przewozu zmarłych w zakładzie pogrzebowym w Gdańsku

Doświadczeni pracownicy zakładu pogrzebowego Róża, są doskonale przygotowani do realizacji przewozu osób zmarłych na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Do transportu wykorzystywane są specjalistyczne przystosowane karawany, które bez problemu przewożą osoby zmarłe na duże odległości. Kierowcy posługują się biegle w językach obcych, a każde zlecenie od rodzin traktują bardzo indywidualnie ze zrozumieniem dla zróżnicowanych sytuacji, które mogły spotkać bliskich zmarłego. Koszty przedstawiają transparentnie, elastycznie dostosowując się do możliwości finansowych swoich klientów. Dbałość o każdy detal jest priorytetowe dla zakładu pogrzebowego Róża. Transportów zmarłych dokonują drogą lądową, morską oraz lotniczą. W razie wszelkich pytań bądź wątpliwości, kompetentny zespół pracowników służy wsparciem o każdej porze dnia i nocy. Szeroki zakres informacji znajduje się na stronie internetowej firmy.

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Gdańsk Zakład Usług Pogrzebowych Róża

Adres: ul. Świętokrzyska 49, 

80-180 Gdańsk

Adres e-mail: biuro@rozagdansk.pl

Całodobowe przewozy zmarłych tel.: 570 205 550

Numer telefonu do biura zakładu: 48 570 456 450

Godziny otwarcia biura:

pn. – pt.: 8:00 – 15:00

sobota: 8:00 – 12:00

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Credo z Sopotu

My jesteśmy z Sopotu ale sama ceremonia pogrzebowa była w gdańsku, pomogła nam firma Credo – polecam.

firma Omega

a ja polecam firmę Omega mają nowoczesne biura i sprzęt

2
0
Would love your thoughts, please comment.x