Namioty pogrzebowe ceny

Jak wygląda namiot wie każdy, okazuje się być on niemal niezbędnym akcesoriom w pracy zakładów pogrzebowych.

Namiot podobnie jak w przypadku windy pogrzebowej świadczy o profesjonalizmie firmy do której się zwracamy. Podobnie jak w przypadku windy nie zawsze można go użyć,jednak fakt jego posiadania dobrze świadczy o zakładzie pogrzebowym. Mamy prawo oczekiwać, bo tak jest w zwyczaju w największych miastach Polski, że za użycie jednego namiotu pogrzebowego podczas ceremonii nie jest pobierana dodatkowa opłata, a jeżeli już to jest ona symboliczna.

Dzieje się tak ponieważ, większość solidnych namiotów wykonana została u lidera w ich produkcji dla branży funeralnej i wyposażona w eleganckie logotypy firmy organizującej pogrzeb. Sztuką było takie zamieszczenie nazwy, logo i czasem numeru telefonu aby nie było to odebrane jako próba nachalnej reklamy, a eleganckie budowanie prestiżu marki. Całę szczęście redakcja serwisu branży funeralnej od lat pracuje z takim producentem namiotów pogrzebowych który to rozumie.

Namioty pogrzebowe
Namiot firmy MITKO przygotowany specjalnie dla Zakładu Pogrzebowego Kuleczka

Namioty pogrzebowe producent

Producent namiotów pogrzebowych ma niełatwe zadanie. Musi on dostarczyć produkt bardzo wytrzymały, który będzie nawet kilka razy dziennie składany i rozkładany. Materiał musi być nie tylko mocny, ale zachować wodoodporność i trwałość kolorów. Niepisaną zasadą jest też fakt, że namiot pogrzebowy powinien być złożony w kilka minut. W polskiej branży funeralnej istnieje producent namiotów, który przez lata współpracy z zakładami pogrzebowymi opracował te wszystkie rozwiązania i sprawdził je w warunkach eksploatacyjnych poprzez współpracę z kilkunastoma firmami z branży.

Namiot pogrzebowy

Do najważniejszych plusów z używania namiotu pogrzebowego należy:

– budowanie profesjonalnego wizerunku firmy

– ochrona najbliższej rodziny, księdza i trumny/urny przed deszczem, wiatrem, słońcem itp.

– możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji

– godność i szacunek okazywany rodzinie i ciału osoby zmarłej

Więcej informacji na ten temat odnajdą Państwo w serwisie Funer.com.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o