Zakład pogrzebowy niosący wsparcie mieszkańcom Otmuchowa i Paczkowa

Pogrzeb w Otmuchowie

Prawdziwie profesjonalną i zaufaną firmą, która od lat wspiera rodziny w trudnych chwilach pożegnania z bliskimi jest niewątpliwie Zakład Pogrzebowy OREA z biurem w Otmuchowie.  Swoją wyjątkową nazwę zawdzięcza połączeniu imion i nazwisk osób  bliskich  założycielom. Dzięki temu zakład wyróżnia się na tle pozostałych. Jednak szczególnie charakteryzującą go cechą jest ciepła i empatyczna obsługa rodzin pogrążonych w żałobie.  Ich wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego mieszkańca z Otmuchowa, Paczkowa i okolic,  gwarantują godne i spokojne pożegnanie zmarłych. W zakresie usług znajduje się kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych, zarówno tradycyjnych, wyznaniowych, jak i świeckich, a także międzynarodowy transport zwłok.

Usługi kamieniarskie w Otmuchowie — budowa pomników nagrobnych 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potrzeb rodzin, zakład pogrzebowy OREA oferuje również profesjonalne usługi kamieniarskie. Tworzą wysokiej jakości pomniki i nagrobki, które stanowią trwały symbol pamięci o zmarłych. Ich projekty są wykonane z najlepszych materiałów, solidnego kamienia (głównie granitu) i dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz życzeń rodzin. Od prostych, klasycznych form, po bardziej skomplikowane i unikatowe projekty — każdy pomnik przypomina dzieło sztuki.

Organizacja godnych ceremonii pogrzebowych w Otmuchowie i Paczkowie

Wsparcie zakładu pogrzebowego OREA w Paczkowie łączy się z profesjonalizmem, a każda ceremonia pogrzebowa jest organizowana z najwyższą starannością. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu są w stanie zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie organizacji pogrzebu. Służą każdemu, kto potrzebuje ich pomocy pod całodobowym numerem telefonu: 786 105 123. 

Zarówno w Otmuchowie, jak i w Paczkowie, Zakład Pogrzebowy OREA stawia na indywidualne podejście do każdej rodziny. Wykwalifikowani pracownicy rozumieją, jak ważne jest wsparcie i empatia w tych wyjątkowo trudnych chwilach. Ich zespół składa się z doświadczonych i taktownych pracowników, którzy są gotowi doradzić w każdej sytuacji.

Usługi pogrzebowe w Otmuchowie i Paczkowie

Firma pogrzebowa OREA 

Adres:

Rynek 40,
48-385 Otmuchów

Telefon całodobowy:

786 105 123

E-mail:

orea.rabuszko@wp.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x