Funkcjonowanie zakładu pogrzebowego na terenie Krakowa

Dynamicznie rozwijający się rynek sprawia, że przedsiębiorcy muszą wykazywać się coraz większą inicjatywą w celu pozyskania klientów. Dotyczy to również tak specyficznej działalności jak przedsiębiorstwa pogrzebowe. Czym powinien charakteryzować się nowoczesny i profesjonalny zakład pogrzebowy działający na terenie Krakowa?

Przystępność i kompleksowa pomoc

Pierwszy kontakt klienta z firmą jest bardzo ważny. W mieście Kraków istnieje duża konkurencja wśród przedsiębiorstw pogrzebowych. Pierwsze wrażenie decyduje o tym, czy klient powierzy pochówek bliskiej osoby danemu zakładowi pogrzebowemu. W zderzeniu z nową i przykrą sytuacją wielu ludzi czuje się zagubionych. Poszukują w Internecie informacji o tym jak należy postępować. Dlatego warto zainwestować w pomoc informatyka, który stworzy dla domu pogrzebowego przystępną stronę internetową. Powinna ona zawierać nie tylko informacje o oferowanych usługach, ale także poradnik tłumaczący jakich formalności należy dopilnować po śmierci bliskiej osoby. Wizytówką firmy są także pracujący w niej ludzie. Pracownicy reprezentujący zakład pogrzebowy powinni być cierpliwi, wyrozumiali i empatyczni. Bardzo ważne jest, aby w profesjonalny i uprzejmy sposób pomagali w organizacji ceremonii pogrzebowej.

Zakłady pogrzebowe w Krakowie

Szeroki wachlarz usług

Usługi pogrzebowe powinny obejmować wszystkie czynności potrzebne do zorganizowania ceremonii pogrzebowej, zgodnej z wolą rodziny zmarłego. Oferta zakładu pogrzebowego działającego w Krakowie powinna obejmować:
– pomoc dotyczącą formalności związanych z aktem zgonu i zasiłkiem pogrzebowym,
– transport zwłok,
– sporządzanie klepsydr i nekrologów,
– obsługę uroczystości pogrzebowej w każdym wyznaniu,
– szeroki asortyment ubrań dla zmarłych, trumien i urn,
– pomoc w organizacji kwiatów i oprawy muzycznej ceremonii pogrzebowej,
– usługę kremacji wraz z organizacją uroczystości pożegnalnej,
– pomoc w organizacji stypy.
Fachowy zakład powinien także świadczyć usługi pogrzebowe związane z wykonywaniem ekshumacji zwłok.

Kraków ma na swoim terenie wiele nekropolii, do których zaliczyć można chociażby: Cmentarz Rakowicki, Cmentarz Podgórski, Cmentarz Batowice. Profesjonalny zakład pogrzebowy powinien zajmować się organizacją pogrzebów na terenie całego miasta.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
z Gabrielem z Krakowa

ja niestety niedawno znalazłam ten artykuł bo szukałam zakładu pogrzebowego z Krakowa, w sumie pomogło bo wybrałam wśród wśród firm opisywanych na tym serwisie który reklamujecie. Nie wiem jak inne firmy ale z Gabrielem z Krakowa ceremonia była ładna – więc polecam.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x