Mementis tradycyjny serwis pogrzebowy w nowoczesnym wydaniu

Mementis serwis pogrzebowy

Serwis pogrzebowy Mementis to strona, której celem jest prezentacja najlepszych zakładów poszczególnych w poszczególnych regionach polski. To, co jednak wyróżnia stronę to fakt, że działa ona na zasadzie pierwszeństwa. Wyłącznie firmy, które spełniają odpowiednie warunki, mogą zaprezentować się w tym serwisie.

Mementis — jedyny taki serwis

Serwis premium — bo tak nazywany jest Mementis — to strona, która honoruje najlepsze zakłady w poszczególnych miastach. Dlatego po wpisaniu konkretnego miasta, wyświetli się tylko jeden zakład, który został wybrany z różnych firm pogrzebowych. To znak, że dana firma świadczy najlepsze usługi, a ich oferta wyróżnia się od oferty konkurencji. To duże wyróżnienie dla sprawdzonych zakładów oraz ogromne ułatwienie dla firm pogrzebowych.

Nowoczesne rozwiązania

Zadbamy o wszystko to hasło serwis Mementis. I trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że serwis ten wkroczył w XXI wiek i nie patrzy wstecz. Dają o tym znać takie zmiany jak możliwość powiększenia lub zmniejszenia tekstu na stronie, filmy ze spikerką, która czyta prezentację firmy oraz możliwość przetłumaczenia strony aż na osiem języków. To coś, czym może pochwalić się niewiele firm.

Szybki rozwój i rosnąca popularność

Mementis miał swoją premierę dopiero pierwszego listopada, ale już można zobaczyć tam prezentacje kilkunastu sprawdzonych firm pogrzebowych. Prestiżowy serwis przyciąga wielu chętnych, jednak możliwość zaprezentowania się na nim mają tylko profile, które oferują najlepsze usługi i cieszą się dużą renomą wśród mieszkańców poszczególnych miast. O wiarygodności serwisu świadczy członkostwo w międzynarodowej grupie FIAT IFTA, która zrzesza najlepsze firmy pogrzebowe. To duże wyróżnienie jest dowodem, że Mementis, chociaż tak całkiem niedawno pojawił się w swojej nowej odsłonie, już dzisiaj robi niemałe zamieszanie na rynku pogrzebowym.

Ciągły rozwój

Dużym plusem portalu jest jego przejrzystość, udogodnienia oraz intuicyjność. Te wszystkie cechy chwalą klienci, dla których poszukiwanie sprawdzonej firmy pogrzebowej zostało zawężone do jednego — najlepszego — wyboru. Chociaż sam serwis wznowił swoją działalność tak niedawno, już dzisiaj można zauważyć jego sukcesy. I to chyba jest ten powód, przez który serwis pogrzebowy Mementis cieszy się tak rosnącą popularnością. Jest to bowiem serwis, który nie stoi w miejscu, ale stale się udoskonala i rozwija.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zapraszam do mojego bloga

Witam, zapraszam serdecznie do mojego bloga, nie jest tak rozbudowany jak wasz ale tematyka podobna.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x