Zakład pogrzebowy w Przemyślu zadba o profesjonalną obsługę rodzin w żałobie

pogrzebytumba.pl - banner

Odejście bliskiej osoby często wiąże się z szeregiem silnych emocji, z którymi nie każdy jest sobie od razu poradzić. Mimo przeżywanego bólu musimy zorganizować pełne godności pożegnanie zmarłemu, aby oddać swój hołd jego życiu. Zakład Pogrzebowy Tumba z biurem w Przemyślu to zaufany partner w trudnych chwilach przepełnionych żalem po stracie. Oferują kompleksowe  usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej rodziny, co obejmuje pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowych, doradztwo oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu i wysokiej jakości obsłudze 

Usługi pogrzebowe Przemyśl – sprawna realizacja transportu zmarłych

Zakład Pogrzebowy Tumba zapewnia usługi organizacji pogrzebów i transportu zmarłych, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Dysponują własną flotą specjalistycznych pojazdów, które są przystosowane do bezpiecznego i godnego przewozu zwłok. Gwarantują wysokiej jakości usługi, takie jak: transport ciała z miejsca zgonu do chłodni zakładu, niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu, miejscu publicznym, domu opieki, czy szpitalu, załatwienie pozwoleń i tłumaczeń dokumentów. Działają przez całą dobę, zapewniając szybką i skuteczną reakcję. Realizują przewozy międzynarodowe, w tym sprowadzanie zwłok z zagranicy oraz transport za granicę na życzenie rodzin. Wszystko to jest możliwe dzięki wysokiej klasy kierowcom i obsłudze, którzy są w pełni przeszkoleni do wykonywania tych trudnych zadań.

Nowoczesna chłodnia w domu pogrzebowym z Przemyśla 

Stawianie na najwyższą jakość świadczonych usług w zakładzie pogrzebowym Tumba to priorytet. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz nowoczesnej infrastrukturze funeralnej są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kluczowym elementem w zakładzie jest własna chłodnia wyposażona w nowoczesne urządzenia, która umożliwia odpowiednie przechowywanie ciała zmarłego aż do dnia pogrzebu. Posiadanie własnej chłodni pozwala także na obniżenie całkowitych kosztów usług pogrzebowych, gdyż eliminuje potrzebę korzystania z usług zewnętrznych. Są w niej przeprowadzane również wszystkie niezbędne zabiegi tanatokosmetyczne oraz ubieranie zmarłych. Dzięki temu, powierzając Zakładowi Pogrzebowemu Tumba opiekę nad ciałem zmarłego, rodziny mogą mieć pewność, że wszystkie działania są realizowane z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Dom Pogrzebowy TUMBA Przemyśl

Adres
ul. Św. Brata Alberta 8
37 – 700 Przemyśl

Telefon całodobowy
(16) 670 76 58

Telefon biuro
(48) 695 925 209

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x