Zakład Pogrzebowy Elizjum Praga Północ

Zakład pogrzebowy Praga Północ

Lokalizacja w tak dużym mieście, jak Warszawa jest bardzo ważna. Dlatego wpisując w wyszukiwarkę „zakład pogrzebowy Warszawa” należy bardzo dobrze przemyśleć, czy chcemy wynająć zakład pogrzebowy, znajdujący się różnych częściach Warszawy, gdy mieszkamy na Pradze Północ. Rodzi to zupełnie zbędne problemy, których w trakcie organizacji pogrzebu i tak jest dużo.

Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Północ – jak dojechać?

Dom Pogrzebowy Elizjum jest zdecydowanie mocno związany z dzielnicą Praga Północ, między innymi dlatego, że jego właściciele przez wiele lat na niej mieszkali. Warszawski dom pogrzebowy poszerzył w związku z tym swoją ofertę i otworzył biuro Usług Pogrzebowych Elizjum na Pradze Północ, które znajduje się przy ul. Targowej 46.

Główna cechą tego biura usług pogrzebowych na Pradze Północ jest łatwy dojazd z każdej warszawskiej dzielnicy.

Metro nr 2.

Autobusy linii nr: 120, 123, 135, 138, 162, 166, 169, 170, 338, 509 oraz 512.

Tramwaje linii nr: 3, 6, 7, 9, 13, 20, 22 i 24, 25, 26, 28, 78.

Usługi pogrzebowe Praga Północ


Dom Pogrzebowy Praga Północ z całodobowym wsparciem dla warszawiaków
 

Zakład Pogrzebowy Elizjum pracuje przez całą dobę, aby jego klienci poczuli, że nie są sami w tak tragicznej sytuacji. Nie tylko oferowana jest pomoc przez telefon, ale również takie usługi jak odbiór zwłok, transport do chłodni czy przechowanie Ciała w chłodni realizowane są przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Rodzina może skorzystać z wachlarza usług pogrzebowych, jakie oferuje warszawski Dom Pogrzebowy z Pragi Północ. Pomoc otrzymają między innymi przy organizacji pogrzebów z trumną o kremacyjnych z urną, przygotowaniach zmarłych do pochówku, transmisji pogrzebów on-line, zorganizowaniu wieńców i wiązanek kwiatowych z dowozem na pogrzeb.

Organizacja pogrzebu na Pradze Północ dopięta na ostatni guzik

Praska firma oferująca usługi pogrzebowe dba o to, aby wszystkie czynności wykonywane w trakcie pogrzebu były dopięte na ostatni guzik. Pracownicy podchodzą do każdej sytuacji tak samo profesjonalnie, ale zarazem indywidualnie. Dlatego rodzina zmarłego może być pewna, że otrzyma najlepszej jakości usługę pogrzebową i przede wszystkim wsparcie w tak trudnym dla niej momencie.

Zakład Pogrzebowy Elizjum z Pragi Północ umożliwia nieodpłatne skorzystanie z nowoczesnej usługi e-klepsydra, która pozwala na wystawienie nekrologu, opublikowanie go w Internecie i rozesłanie go znajomym. Więcej informacji na temat działalności zakładu pogrzebowego na Pradze Północ znajduje się na oficjalnej stronie internetowej firmy.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polecam

Polecam Elizjum to bardzo dobry dom pogrzebowy.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x