Godne ceremonie w zakładzie pogrzebowym z Zielonej Góry

Pogrzeby Zielona Góra

Zakład pogrzebowy Requies, założony w 1984 roku, stanowi jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce oraz pierwszą prywatną, rodzinna firmę pogrzebową w regionie. Państwo Zbigniew i Irena Brzezińscy, założyciele Biura Organizacji Pogrzebów „Requies”, wraz z kolejnymi pokoleniami, kontynuują tradycje funeralne. Miejsce działalności zakładu znajduje się od początku w samym sercu Zielonej Góry, niedaleko deptaku, przy ul. Krawieckiej 2.

Od momentu powstania, firma Requies zajmuje się kompleksowym załatwianiem wszystkich spraw związanych z ceremonią pogrzebową. Począwszy od trudnych formalności (m.in. ZUS, USC, PZU, kancelarie cmentarne), poprzez dostarczanie różnorodnych akcesoriów pogrzebowych, kwiatów, organizację transportu, kremacje, stypy, aż po oprawę uroczystości pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy Requies nie tylko organizuje ceremonie żałobne w Zielonej Górze i okolicach, ale także w całym województwie lubuskim, zawsze zachowując wysoki standard organizacji pogrzebu.

Misja w świadczeniu usług pogrzebowych w Zielonej Górze

Misją zakładu pogrzebowego Requies jest zapewnienie klientom godnego pożegnania dla ich bliskich, poprzez profesjonalną i troskliwą obsługę na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. Wartością, na którą firma kładzie największy nacisk  jest szacunek dla zmarłych oraz empatia dla ich rodzin. Priorytetem Requies jest zapewnienie kompleksowej pomocy i wsparcia w trudnym czasie żałoby.

Firma Requies zdaje sobie sprawę, że każda rodzina jest inna, dlatego firma oferuje indywidualne podejście do każdego klienta, dostosowując się do ich potrzeb, wymagań i preferencji. Zespół Requies składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachową radą oraz pomocą na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. Dzięki temu, klienci mogą mieć pewność, że ich potrzeby zostaną zrozumiane i odpowiednio zrealizowane.

Jednym z priorytetów Requies jest zapewnienie szerokiego wyboru produktów pogrzebowych, w tym urn i trumien, które są dostępne w różnych stylach, wzorach i cenach. Dzięki temu, każdy klient może znaleźć produkt odpowiadający jego oczekiwaniom wizualnym i finansowym.

Dom pogrzebowy Requies jest członkiem Polskiej Izby Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej, co potwierdza zaangażowanie firmy w podnoszenie standardów świadczonych usług oraz przestrzeganie etycznych zasad działalności w branży. Certyfikat przynależności do tej organizacji stanowi jednocześnie wyróżnienie oraz potwierdzenie zaangażowania zakładu w zapewnianie profesjonalnej i rzetelnej obsługi klientów.

Całodobowy zakład pogrzebowy Zielona Góra

Firma Pogrzebowa Requies – Beata Brzezińska

ul. Krawiecka 2, 65-958 Zielona Góra

telefon: 68 3255219

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x