Potrzeba ukojenia – pogrzeby w Rybniku

Śmierć towarzyszy człowiekowi od zawsze. Mimo wszystko, gdy dotyka naszych bliskich czujemy rozpacz, złość, na los, który odebrał nam ukochaną osobę oraz poczucie bezsilności. Jest to moment w życiu każdej rodziny, kiedy czuje się słaba, zrozpaczona i potrzebuje wsparcia oraz pomocy. Wiedzą o tym pracownicy zakładu pogrzebowego Styks w Rybniku. 

Pomoc i wsparcie

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest dużym szokiem i ciężkim doświadczeniem dla rodziny. Zakład pogrzebowy Styks ma tego świadomość, dlatego z całych sił stara się odciążyć rodzinę w przygotowaniu ostatniego pożegnania zmarłej osoby. 

Zakład pogrzebowy Styks oferuje usługi pogrzebowe w Rybniku, ze szczególnym uwzględnieniem takich dzielnic jak Radziejów, Chwałowice, Niedobczyce, Niewiadom, Popielów czy takich miejscowości jak: Radlin (Biertułtowy), Świerklany, Marklowice

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc rodzinie z uporaniem się z wszystkimi formalnymi sprawami, które muszą być uregulowane przed pogrzebem. Dzięki temu rodzina będzie mogła pożegnać ukochana osobę bez obaw o uregulowanie spraw formalnych takich jak uzyskanie aktu zgonu, czy wypłata zasiłku z ZUS, KRUS, czy innych instytucji. 

Rodzina potrzebuje wytchnienia

Pogrzeby bliskich nam osób wiążą się z wieloma przeżyciami. Zakład pogrzebowy Styks wie o tym, dlatego stara się odciążyć rodzinę i zgodnie z jej sugestiami przygotować piękną uroczystość pogrzebową. 

Ostatnie pożegnanie ukochanej osoby ma wielkie znaczenie dla rodziny. Jest to ostatni moment, gdy można pożegnać się i odprowadzić w ostatnią drogę bliską osobę. Nie jest to moment, gdy rodziny zmarłych są w stanie poradzić sobie z dużą ilością formalności niezbędnych do pochówku.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc rodzinie w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych. Oprawa muzyczna, piękne kwiaty, kaplica, w której odbędzie się ostatnie pożegnanie, czy transport zmarłego. Zakład pogrzebowy Styks odciąży Państwa, by w ciszy, spokoju i skupieniu rodzina mogła przeżyć rozpacz po utracie bliskiej osoby.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x