Wybór zakładu pogrzebowego w Warszawie

W aglomeracji warszawskiej co rok umiera prawie 20 tysięcy mieszkańców. Każdy zgon, to wielka tragedia dla bliskich i ogromne wyzwanie jeśli chodzi o organizację pogrzebu. Przejście przez procedury urzędowe, wybór miejsca i rodzaju ceremonii, zgranie wszystkich terminów, kwiaty, nekrologi, transport – to za dużo, szczególnie dla osób pogrążonych w rozpaczy – zupełnie bezradnych w obliczu nieszczęścia. W takiej sytuacji ważne jest wybranie zakładu pogrzebowego świadczącego usługi pogrzebowe na wysokim poziomie, rzetelnego i sprawdzonego.

Nekropolie w Warszawie

Pierwszą decyzją musi być wybór miejsca pochówku. Warszawa dysponuje wieloma czynnymi cmentarzami. Począwszy od dzielnicy Żoliborz, gdzie jest Panteon Warszawy, czyli Powązki Stare i Wojskowe, poprzez Wolę z Cmentarzem Wolskim katolickim oraz Cmentarzem Ewangelicko – Augsburskim, aż do Bielan z Wólką Węglową, czyli zajmującym obszar 143 ha Cmentarzem Północnym. Warto również wspomnieć o jednej z największych nekropolii Europy – Cmentarzu Bródnowskim, gdzie miejsce spoczynku znalazło już ponad 1200 tys. osób oraz o najnowsza nekropolii Warszawy, którą jest Cmentarz Południowy w Antoninowie w gminie Piaseczno. Wiele rodzin decyduje się również na ostatnie pożegnanie bliskich na Cmentarzu Wilanowskim.

Jak wybrać zakład pogrzebowy?

Choć wszyscy się śmierci spodziewamy, to za życia nie zamawiamy i nie wykupujemy usług pogrzebowych. To obowiązek bliskich, a z praktyki wiadomo, że wypełnienie tegoż obowiązku do łatwych nie należy. Chyba, że rodzina znajdzie zakład pogrzebowy, który ma w swojej ofercie kompleksowe usługi pogrzebowe i wykonuje je zgodnie z najwyższymi standardamio bowiązującymi w branży funeralnej.

Na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz w jej okolicach doskonałą opinię mają zakład pogrzebowy „Tren” oraz firma „Nekropolis”. Organizatorzy pochówków wchodząc na stronę tren.com.pl lub nekropolis.com.pl mogą skorzystać z całodobowych telefonicznych numerów kontaktowych pogotowia funeralnego. Doświadczeni, dyskretni, pełni empatii, a nade wszystko w pełni profesjonalni pracownicy zakładów zajmą się wszystkim – od urzędowych spraw, aż do organizacji ceremonii ze wszystkimi, najdrobniejszymi szczegółami, które są ważne do nadania ceremonii szczególnego charakteru uroczystości podniosłej, która jest manifestem miłości, szacunku i przywiązania do Zmarłego.

Wybierając zakład „Tren” lub „Nekropolis” można uniknąć wielu stresujących sytuacji, zaoszczędzić czas i pieniądze. Kumulacja usług sprzyja klientom – wystarczy jeden telefon, jednorazowa wizyta w firmie, aby sprawy związane z organizację pogrzebu, wyborem miejsca, transportem zagranicznym, opieką nad grobem czy ekshumacją załatwić szybko i bez problemów.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
znalazłem serwis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
znalazłem serwis
Gość

Ale numer, ja zmalałem cały serwis na temat tych dwóch firm, niezłe to musza być naprawdę dobre zakłady pogrzebowe skoro na tylu serwisach o nich mówią.