Internetowe nekrologi na stronie zakładu pogrzebowego

e-nekrologi Nowy Tomyśl

Nekrolog to bardzo popularna forma informowania dalszych znajomych o odejściu drugiego człowieka. Za pomocą nekrologu można poinformować o zbliżającym się pogrzebie i miejscu, w którym odbędzie się ceremonia. Nekrologi najczęściej umieszczało się w prasie codziennej, współcześnie rozwój technologii sprawił, że nekrologii publikowane są w internecie. 

Dlaczego internetowe nekrologii? 

Coraz mniej osób czytuje prasę codzienną. Natomiast zainteresowanie przenosi się na media społecznościowe. Dlatego udostępniając nekrolog w swoim profilu na Facebooku, rodzina może mieć większą pewność, że o zbliżającym pogrzebie dowie się więcej znajomych. To sprawia, że internetowe nekrologi są dużo bardziej skuteczne niż te papierowe. 

Większe zaangażowanie

W przypadku internetowych nekrologów rodziny mają większe możliwości. Mogą tam publikować dłuższe treści (wiesz lub ulubiony cytat), dodać dokładny adres kościoła i cmentarza, na którym odbędzie się pogrzeb, a ponadto daje możliwość udostępnienia. 

E-Nekrologi Nowy Tomyśl 

e-Nekrologi zapewnia miejsce w internecie dla osób Zmarłych. Internetowe nekrologi oferowane przez pracowników zakładu Memento wyróżniają się ogromną elegancją, a sam nekrolog w prosty i intuicyjny sposób można udostępnić na swoich mediach społecznościowych. 

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Warszawska strona Ameno

Witam na tej stronie internetowej znajdują się bardzo ładne i nowoczesne nekrologi, warto się zapoznać – robi wrażenie.

serwis pogrzebowy

czytałem o tych nekrologach w innym ale bardzo podobnym serwisie pogrzebowym, wklejam ich stronę.

Nekrologi Cerber Nadarzyn

U nas w Nadarzynie takie nekrologi za darmo dostaje każda rodzina. Firma to dom pogrzebowy Cerber – polecam.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x