Zakład pogrzebowy w Warszawie – wysoka jakość obsługi mieszkańców stolicy

Zakład Pogrzebowy Cerber to miejsce, w którym jakość obsługi stoi na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i trosce o każdy detal, pracownicy gwarantują, że ukochana osoba zostanie godnie pożegnana. Za tymi działaniami stoi chęć zapewnienia rodzinom poczucia spokoju, dlatego specjaliści firmy funeralnej podejmują wszelkie starania, aby sprostać indywidualnym potrzebom klientów. Profesjonaliści z zakładu pogrzebowego Cerber z Warszawy, angażują się w swoją pracę z empatią i szacunkiem dla zmarłego oraz jego bliskich. Dbają o unowocześnianie zaplecza sprzętowego i technicznego. Dysponują własną chłodnią, kaplicą pożegnalną i eleganckimi namiotami. Na specjalne życzenie rodzin komponują wyjątkowe wieńce i wiązanki ze świeżych kwiatów.

Profesjonalne przeprowadzanie procesu kremacji w zakładzie pogrzebowym w Warszawie

Coraz więcej osób decyduje się na alternatywną formę pochówku jaką jest kremacja. W zakładzie pogrzebowym Cerber zachowany jest wysokiej jakości poziom technologiczny, aby zapewnić godną i pełną szacunku kremację. Podejmowane są wszelkie środki, aby wprowadzać najnowocześniejsze rozwiązania, minimalizujące negatywny wpływ na środowisko naturalne. Takie podejście pozwala na zapewnienie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa podczas procesu kremacji. Firma funeralna dba,  aby procedury były przeprowadzane z największą starannością, a każda kremacja była monitorowana przez wykwalifikowany, odpowiednio przygotowany do tego personel. 

Zakład pogrzebowy z Warszawy z najwyższym taktem organizuje ceremonie dzieci

Rodzice mają zawsze pełne prawo, aby godnie pochować swoje dziecko, niezależnie od chwili, w której je stracili. Pracownicy zakładu pogrzebowego Cerber, robią wszystko, co w ich mocy, aby właściwie wesprzeć i otoczyć troską, często bardzo zagubionych rodziców. Zdają sobie bowiem sprawę, jak strata dziecka jest wielkim ciosem, dlatego organizacja ceremonii pożegnalnej przebiega w wyjątkowo delikatny sposób. Całodobowo pod numerem 503 029 716, personel służy pomocą i fachowym doradztwem. Przejmie również obowiązki związane z wszelką dokumentacją i formalnościami, tak, aby możliwie jak najbardziej odciążyć pogrążonych w żałobie rodziców. 

Dom Pogrzebowy CERBER Ewa Surmacz – dane kontaktowe:

ul. Górczewska 14, 01-147 Warszawa

Numery tel.: 798 012 678/503 029 716

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl

Adres filii:

ul. Hynka 4a, 02-149 Warszawa

Numery tel.: 501 714 719/503 029 716

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogrzeby na cmentarzu w Józefowie

Gdyby ktoś z Warszawy szukał to nasza firma organizuje ceremonie na cmentarzach w Józefowie i okolicach.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x