Zakład Pogrzebowy Zieleń od 1992 roku organizuje uroczystości z trumną i urną o charakterze świeckim lub wyznaniowym

Zakład Pogrzebowy w Pruszczu Gdański otacza opieką w trudnych chwilach

Rodziny, które zostały dotknięte stratą bliskiej osoby, potrzebują nie tylko pomocy prawdziwych profesjonalistów, ale również ludzkiego i empatycznego wsparcia. W firmie Zieleń z Pruszcza Gdańskiego, w którym pracują specjaliści o wysokiej wrażliwości i zrozumieniu dla żałoby bliskich zmarłego, organizowane są piękne ceremonie pożegnalne.  Wieloletnie doświadczenie i przez lata zdobywana wiedza, stanowią fundament dla zrozumienia potrzeb rodzin przeżywających żal i smutek po odejściu członka rodziny lub przyjaciela. Firma oferuje wysokiej jakości kompleksowe usługi pogrzebowe. 

Wyjątkowe podejście do każdej rodziny w zakładzie pogrzebowym z Pruszcza Gdańskiego

Zakład pogrzebowy Zieleń dysponuje nowoczesnymi pojazdami pogrzebowymi, które zapewniają godny transport, nawet na duże odległości. Współpracują z florystami, którzy tworzą wyjątkowe kwiatowe kompozycje na zielonym podkładzie na planie koła, łezki lub serca.  Szeroki wybór wieńców i wiązanek pozwala na dobranie kompozycji odzwierciedlających charakter i osobowość zmarłych.

Każda rodzina i każda sytuacja są unikalne, dlatego tak ważne dla pracowników zakładu jest, aby wszystkich obsługiwać indywidualnie, wsłuchując się w ich potrzeby i życzenia. Personel całodobowo służy pomocą pod numerem telefonu – (58) 341 20 71 – w każdym aspekcie organizacji pogrzebu, zawsze z największym szacunkiem dla uczuć rodzin i zmarłych. Oferują także wsparcie związane z formalnościami i zasiłkami. 

Krematorium zakładu pogrzebowego z Pruszcza Gdańskiego

Zakład pogrzebowy Zieleń w Pruszczu Gdańskim jest jednym z nielicznych zakładów w regionie, który posiada własne, nowoczesne krematorium. Kremacja zwłok odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów etycznych i technicznych. Zapewniają rodzinom możliwość uczestniczenia w ceremonii ostatniego pożegnania w krematorium, co dla wielu jest ważnym elementem procesu żałoby. Te aspekty znacznie skracają, i tak już stresujący, czas oczekiwania na uroczystość pożegnalną. 

Zakład Pogrzebowy Zieleń – Usługi Pogrzebowe Pruszcz Gdański

Adres: ul. Grunwaldzka 24

83-000 Pruszcz Gdański

Numery tel.:

58 341 20 71

58 773 01 01

Adres e-mail:

biuro@zielenpruszcz.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x