Zakład pogrzebowy w Bytomiu

zakład pogrzebowy bytom

Śmierć to wyjątkowo smutna chwila dla bliskich zmarłego. Jednakże nawet w tak trudnym momencie należy pamiętać, aby ukochanemu zmarłemu zapewnić godny pochówek zgodny jednocześnie z jego wolą, jeśli wcześniej taką wyraził. Organizacją pochówku zajmuje się wiele zakładów pogrzebowych w Bytomiu, działających również w obrębie okolicy.

Zakład pogrzebowy Bytom

W Bytomiu działa wiele zakładów funeralnych, których działania zapewnią zmarłemu spokojną ostatnią drogę na Ziemi. Jednocześnie pracownicy zakładu pogrzebowego nie zapominają o żyjących, gdyż to oni pogrążeni w żalu oraz rozpaczy potrzebują otrzymać wsparcie.

Zakład Pogrzebowy Bytom: https://mementis.com.pl/bytom/

Pracownicy zakładu pogrzebowego pomagają nie tylko przy podejmowaniu decyzji związanych z organizacją pogrzebu, ale także z formalnościami. Bowiem od chwili stwierdzenia zgonu przez lekarza, aż do zakończenia ceremonii pogrzebowych na bliskich zmarłego niestety czeka cała masa biurokracji.

Serwis pogrzebowy Mementis

Nierzadko zdarza się jednak, że znajdując się w tej trudnej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej nam osoby, nie wiemy, gdzie powinniśmy się udać. Pojawia się pytanie, który zakład wybrać, aby nie żałować? W końcu chodzi przede wszystkim o kogoś drogiego.

Przy wyborze zakładu świadczącego usługi funeralne w Bytomiu, warto skorzystać z podpowiedzi. Rzetelne informacje znaleźć można w serwisie pogrzebowym Mementis. Serwis pozwala sprawdzić zakres usług świadczonych przez zakład pogrzebowy, gdyż katalog usług jest wbrew pozorom rozmaity w przypadku każdej firmy.

Jednocześnie serwis wskazuje najlepsze zakłady pogrzebowe działające w wybranej okolicy. W przypadku Bytomia, serwis Mementis jasno pokazuje, że godnym zaufania zakładem pogrzebowym jest zakład Walicki. Na stronie serwisu zamieszczone zostały aktualne dane kontaktowe, co dodatkowo ułatwia kontakt klienta z firmą.

Zakład pogrzebowy Walicki w Bytomiu

Zakład pogrzebowy Walicki cieszy się nie tylko dobrymi recenzjami poprzednich klientów, ale również ogromnym doświadczeniem pracowników. Pracownicy firmy Walicki świadczą usługi funeralne od wielu lat, natomiast sam zakład posiada dodatkowo własne prosektorium, urządzenia kremacyjne bądź pole urnowe i kolumbarium. Warto również dodać, iż firma jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej, co gwarantuje rzetelność usług.

Zakład pogrzebowy Walicki świadczy szereg usług funeralnych, nie tylko związanych z transportem bądź przechowywaniem zwłok. Pracownicy zakładu wspomagają rodzinę zmarłego w dopięciu na ostatni guzik wszelkich formalności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Jest to dla wielu osób nie bez znaczenia, ponieważ zasiłek pogrzebowy ZUS może ułatwić opłacenie pochówku wraz wybraną oprawą.

Dodatkowo zakład funeralny Walicki posiada własne studio florystyczne. Zatrudnione florystki wykonują przepiękne wieńce i wiązanki okolicznościowe, ale również ikebany,

Warto również dodać, że zakład posiada sale, które śmiało można wynająć na przyjęcie pożegnalne bądź inne okolicznościowe spotkania. Sale restauracyjne są klimatyzowane i nowoczesne, co dodatkowo podnosi ich jakość.

Zakład funeralny Walicki to firma będąca z klientem na dobre i na złe, o czym warto pamiętać w każdej chwili.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polecam
Polecam

Zdecydowanie dobra firma, polecam!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x